Reklama
Průvodce | Karpattreky | Horolezectví | Cykloturistika | Cestování | Lyžování | Příroda | Soutěže | Aktuality | Zajímavosti | Kalendář akcí | Napsat článek | E-shop | Více…
Kontakty  Cookies  Ceník inzerce  RSS 
Treking.cz Hledat
Poslední aktualizace: 21.9.2017 , svátek má
Treking > Soutěže > Výsledky soutěže "Vstupte do světa The North Face"

Výsledky soutěže "Vstupte do světa The North Face"

Hlavní ceny a výherci soutěže s North Face

7.1.2014 | RED

V prosinci uzavřená soutěž "Vstupte do světa The North Face" přilákala stovky soutěžících, kteří zápolili o zajímavé ceny. Z množství správných odpovědí vylosoval partner soutěže 9 soutěžících, kteří obdrželi hodnotné ceny. Všem zúčastněným děkujeme a výhercům blahopřejeme.

Soutěže se do uzávěrky zúčastnilo celkem 6 563 soutěžících, z toho 4 499 soutěžících zodpovědělo správně všechny otázky.

Pořadí Cena Jméno výherce Obec
1. cena bunda, kalhoty a čepice The North Face dle vlastního výběru v hodnotě 15 tisíc korun Jan Schubert Chomutov
2. cena zboží The North Face dle vlastního výběru v hodnotě 5 tisíc korun Blanka Suchanová Praha
2. cena zboží The North Face dle vlastního výběru v hodnotě 5 tisíc korun Soňa Zubrová Most
2. cena zboží The North Face dle vlastního výběru v hodnotě 5 tisíc korun Martin Schvandtner Nemšová (SK)
3. cena čepice a rukavice Etip The North Face v hodnotě 1 380 korun Yveta Mahnertová Ústí nad Labem
3. cena čepice a rukavice Etip The North Face v hodnotě 1 380 korun Petr Svoboda Praha
3. cena čepice a rukavice Etip The North Face v hodnotě 1 380 korun Ladislav Svoboda Svídnice u Chrudimi
3. cena čepice a rukavice Etip The North Face v hodnotě 1 380 korun Jan Musil Boršice u Blatnice
3. cena čepice a rukavice Etip The North Face v hodnotě 1 380 korun Terezia Horňáčková Stará Turá (SK)Termín a princip soutěže

Od 29. října do 2. prosince 2013 se můžete po dobu pěti týdnů bavit s The North Face a získat od této outdoorové legendy skvělé vybavení pro nadcházející zimní sezónu. Odpovědi na otázky lze nalézt na http://shop.neverstopexploring.cz.

Hrajeme o tyto atraktivní ceny

  • 1 × cena pro absolutního vítěze: bunda, kalhoty a čepice The North Face dle vlastního výběru v hodnotě 15 tisíc korun
  • 3 × hlavní cena: zboží The North Face dle vlastního výběru v hodnotě 5 tisíc korun
  • 5 × cena: čepice a rukavice Etip The North Face v hodnotě 1 380 korun

Stačí odpovědět správně na soutěžní otázky a dostat se tak do losování o výše uvedené výhry.

Podmínky soutěže

Přihlášení musí být starší 18 let. Vstupem do soutěže a odesláním soutěžní odpovědi nebo hlasováním v soutěži souhlasí soutěžící nebo hlasující se zpracováním údajů v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa pořadatelem a partnery soutěže a s jejich případným zpracováním prostřednictvím zpracovatele pro marketingové účely, tj. nabízení produktů a služeb, informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání souhlasu.

V případě, že se uživatel aplikace stane výhercem jedné z cen, souhlasí též se zveřejněním osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení a neúplná adresa bydliště (obec), ve sdělovacích prostředcích, Facebook stránkách a webových stránkách pořadatele.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady.

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami nebo se zásadami poctivé soutěže a fair play.

V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat na jím uvedených kontaktních údajích, zaniká nárok výherce na získání této výhry. Takto nepřevzatá výhra propadá pořadateli soutěže.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že pořadatel je oprávněn bezplatně uveřejňovat jména a příjmení nebo obrazové, zvukové, obrazově zvukové záznamy ýkajících se výherců nebo jejich projevů osobní povahy (video, fotografie, písmo, hlas apod.), ve sdělovacích prostředcích, na Internetu nebo v propagačních materiálech pořadatele soutěže.

Účast v soutěži a výhru nelze vymáhat soudní cestou.

Ceny si výherci mohou zvolit z aktuálních skladových zásob The North Face.

Odesláním formuláře berete na vědomí, že poskytujete informace společnostem Media House, s.r.o., a VF Czech s.r.o. Tyto informace mohou být použity pro oznámení výhry, zaslání novinek, exkluzivních nabídek a dalším marketingovým účelům uvedených společností. Technickým provozovatelem je Media House, s.r.o.

Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci společností Media House, s.r.o., VF Czech s.r.o. a dalších subjektů, které se na realizace soutěže podílejí.

Výherce každé ceny bude kontaktován organizátorem soutěže (Media House, s.r.o.) e-mailem a ten je povinen do 48 hodin od odeslání e-mailu zaslat zpět svoji korespondenční adresu a telefon. V případě nedodržení tohoto časového limitu nebo nedodání kompletních kontaktů získá cenu náhradník.

Výherci soutěže budou uvedeni na této stránce.


Reklama
Služby Horská seznamka Outdoor bazar Ztráty a nálezy Archiv článků Spolupracujeme Počasí Satelitní snímky Fotogalerie Turistická mapa Kalendář turistických akcí Treky České hory Slovenské hory Alpy Karpattreky Rumunské hory Ukrajinské Karpaty Asijské hory Severské země Turistika s dětmi Balkánské a evropské hory Ubytování Horské chaty, české hory Slovenské chaty Penziony, hotely Ubytování online Alpské chaty České kempy Slovenské kempy Chorvatské kempy Kempy, Slovinsko Ukrajina, Rumunské hory Výlety Skalní města a skály Naše vrcholy Rozhledny České hrady Slovenské hrady Jeskyně Vodopády Sedla a doliny Členění Slovenska Geomorfologické členění ČR Výlety Přehled našich pohoří Sopky v ČR Karpaty Alpy Ledovcová jezera Památky a zámky Větrné mlýny Čedičové varhany Viklany Bludné (eratické) balvany Ostatní Cestování, cestopisy Horolezectví Cykloturistika Snow Soutěže Příroda, fauna a flóra Vesmír, astronomie E-shop Testujeme Outdoor vybavení, poradna
TOPlist